Anasayfa
Kurumsal
Banka Hesapları
Havale Bildirimi
Kampanyalar
İletişim
Üye Ol
Üye Girişi
 
Bu ürünü şu anda 8 kişi görüntülüyor.
13.77 
(KDV Dahil)

Yargı Yayınları Büro Yönetimi ve İletişim Teknikleri

Yargı Yayınları Büro Yönetimi ve İletişim Teknikleri
Sosyal Medyada Paylaş :
Kitap Kodu
295929
Yayınevi
Basım Yılı
Sayfa Sayısı
285
Yazar
Piyasa Fiyatı
16.20 TL
İndirimli Fiyatı
13.77 TL
Kargo Ücreti
Türkiye'nin Her Yerine 5.00 TL
Kargo Bilgisi
24 saat içerisinde kargoya verilir.
Bu ürünü; kredi kartı, banka havalesi, posta çeki veya kapıda nakit ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 5.00 TL kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.
Adet :
Yargı Yayınları Büro Yönetimi ve İletişim Teknikleri,Üniv. Eğitim Kitapları,YARGI YAYINEVİ,Yargı Yayınları Büro Yönetimi ve İletişim Teknikleri
 

 Yargı Yayınları Büro Yönetimi ve İletişim Teknikleri

 Büro Yönetimi ve İletişim Teknikleri - Güncel Konular ve Yaklaşımlar

ÖNSÖZ

Sanayi devrimi ile birlikte büro kavramı da ortaya atılmıştır. Bürolar ilk kez telaffuz edildikleri yıllarda içerisinde manuel olarak işlerin yapıldığı ve çalışanların toplu olarak çalıştıkları mekânlar olarak algılanmaktaydı. O yıllarda bürolarda kullanılan malzemeler, kalem, mürekkep ve defterlerdi. Günümüzde kullanılan telefon, faks, teleks, daktilo, bilgisayar, fotokopi makineleri ve bunların yerleştirilip düzenleneceği yerleşim ve alanın kullanım etütleri mevcut değildi.

Bugün ise bürolar; hizmet verdikleri iş kolunun özelliklerine göre, farklı araç, gereç ve düzenlemelerle iş verimliliğini artırmak için farklı şekiller almaktadır. Artık bürolar, örgütsel faaliyetlerin yerine getirildiği, üst, orta ve alt düzey yönetici ve çalışanlar tarafından kullanılan ve bir işletmenin hedefine ulaşmak için işlerin planlanıp, uygulanmaya konduğu mekânlar haline gelmiştir.

Kuşkusuz bu akademik çalışmanın oluşturulmasında görünür, görünmez birçok kişinin katkısı bulunmaktadır. Öncelikle bütün bu çalışmamızda akademik çalışmalarına bu çalışma için ara vererek katkı sağlayan tüm çalışma arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Bütün bu çalışmanın özellikle bitirilmesi noktasında düşüncelerinden ve akademik birikimlerinden geniş ölçüde yararlandığım değerli bilim insanlarına, sayfa düzeni ve dizgi işlerini yapan arkadaşlara ayrıca teşekkür ediyorum. Çalışmanın başlangıcından itibaren desteğini esirgemeyen ve birliktelik zamanımızdan feragat eden sevgili eşim Aybüke TOPÇUBAŞI EKİCİ ile çalışmanın teşvik ve alt yapısının oluşturulmasında danışman olarak manevi desteklerini esirgemeyen Dr. Fulya Mısırdalı YANGİL ve Kürşad YANGİL beyfendiye en derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

 

 

Kenan Mehmet EKİCİ

Ankara 2013

Açılım Eğitim Öğretim Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş

Adres:
Büğdüz MH, Yıldırım Beyazıt CD, - No:22/A-B, Akyurt/ANKARA
Telefon:
0312 354 90 71
Fax:
0312 232 02 67