Anasayfa
Kurumsal
Banka Hesapları
Havale Bildirimi
Kampanyalar
İletişim
Üye Ol
Üye Girişi
 
Bu ürünü şu anda 12 kişi görüntülüyor.
15.93 
(KDV Dahil)

İrem Yayınları Smart Grammar (Başlangıçtan İleri Düzeye Doğru)

İrem Yayınları Smart Grammar (Başlangıçtan İleri Düzeye Doğru)
Sosyal Medyada Paylaş :
Kitap Kodu
295966
Yayınevi
Basım Yılı
Sayfa Sayısı
480
Yazar
Piyasa Fiyatı
24.50 TL
İndirimli Fiyatı
15.93 TL
Kargo Ücreti
Türkiye'nin Her Yerine 5.00 TL
Kargo Bilgisi
24 saat içerisinde kargoya verilir.
Bu ürünü; kredi kartı, banka havalesi, posta çeki veya kapıda nakit ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 5.00 TL kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.
Adet :
İrem Yayınları Smart Grammar (Başlangıçtan İleri Düzeye Doğru),YDS Konu Kitapları,İREM YAYINLARI,İrem Yayınları Smart Grammar (Başlangıçtan İleri Düzeye Doğru)
 

 İrem Yayınları Smart Grammar (Başlangıçtan İleri Düzeye Doğru)

“Smart Grammar” kitabımızın 6. baskısı çok hızlı bir şekilde tükendi, bunun en önemli nedeni kitabımızda yapmış olduğumuz değişikliklerdi. 7. baskımızda kitabımızın temel hedefi, İngilizce gra-merini öğrenmek isteyenlere akıcı bir üslupla, bol alıştırma yaptırarak, ayrıca dil öğreniminin olmazsa olmazı olanı okuduğunu anlama (reading) aktivitelerinin de bol olduğu, böylece ÜDS-KPDS sınavlarına ön hazırlık yapanlara alanında tek olma özelliği olan bir kaynak sunmaktı.

 

 

7. baskının yapılması bu amaçları edinen herkes için uygun bir kaynak olduğunun da göstergesi. Kitabı çözmeye başlamadan mutlaka, “Başlamadan Önce” bölümümüzü okuyarak kitabı nasıl çalı-şacağınız konusunda bilgilenmenizi tavsiye ederiz. Ümit ediyoruz ki, kitabımızı kullanan herkes hede-fine ulaşır.

 

 

Kitabımızın 7. baskısında bizlere verdikleri desteklerden dolayı, Gülşah Avcı'ya, Sultan Eliz'e, Nezahat Yavuz'a ve değerli dostlarımız Suat Gürcan ve Rıdvan Gürbüz'e sonsuz teşekkürler.

Açılım Eğitim Öğretim Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş

Adres:
Büğdüz MH, Yıldırım Beyazıt CD, - No:22/A-B, Akyurt/ANKARA
Telefon:
0312 354 90 71
Fax:
0312 232 02 67