Anasayfa
Kurumsal
Banka Hesapları
Havale Bildirimi
Kampanyalar
İletişim
  Yeni Üyelik
Üye Girişi
 
Bu ürünü şu anda 12 kişi görüntülüyor.
21.15 
(KDV Dahil)

Pelikan Yayıncılık 2017 KPSS Tecrübe Tarih Tamamı Çözümlü Soru Bankası

Pelikan Yayıncılık 2017 KPSS Tecrübe Tarih Tamamı Çözümlü Soru Bankası
Sosyal Medyada Paylaş :
Kitap Kodu
298680
Basım Yılı
Sayfa Sayısı
379
Piyasa Fiyatı
32.50 TL
İndirimli Fiyatı
21.15 TL
Kargo Ücreti
Türkiyenin Her Yerine 5.00 TL
Kargo Bilgisi
24 saat içerisinde kargoya verilir.
Bu ürünü; kredi kartı, banka havalesi, posta çeki veya kapıda nakit ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 5.00 TL kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.
Şu an için stoklarımızda bulunmamaktadır.
Pelikan Yayıncılık 2017 KPSS Tecrübe Tarih Tamamı Çözümlü Soru Bankası,Kpss Tarih Soru,PELİKAN KİTABEVİ,Pelikan Yayıncılık 2017 KPSS Tecrübe Tarih Tamamı Çözümlü Soru Bankası
 

 Pelikan Yayıncılık 2017 KPSS Tecrübe Tarih Tamamı Çözümlü Soru Bankası

Sevgili Arkadaşlar;

Sınavlara hazırlık sürecinde kullandığınız dokümanların sınav formatına ve soru yönelimlerine uygun olması, sınavlara giren aday sayısındaki artış gözönüne alındığında artık daha da büyük önem arzetmektedir.Soru öncüllerinin ÖSYM yeni nesil soru yönelimine uygunluğu,konu anlatımında yer verilen bilgilerin akademik temelli bilimsel referanslara sahip olması ve çeldirici seçeneklerin ölçmeyi hedefliyor olması kaynakların işlevselliğini belirlemektedir.

Hazırladığımız KPSS hazırlık kitapları, sadece KPSS’ye yönelik çalışmalar yapan uzman öğretim üyesi kadromuzun büyük bir titizlikle iki yıla yakın bir süre çalışması ile ortaya çıkmıştır. Hazırlık aşamasında öğretmenlerin ve akademik uzmanların birlikte çalışması kitaplarımızı sadece bir test kitabı olmaktan çıkarmış, akademik bilgilerlerin soru yönelimlerine uygun hale getirilmesi ile de bir özgünlük yaratılmıştır. Soru öncüllerinde ÖSYM sınav dilinin kullanılmasına özen gösterilmiş, bilgi kirliliği yaratmamak adına daha önce ÖSYM sınavlarında genel kabul görmüş bilgiler esas alınmıştır.20 yıllık eğitim yayıncılığının vermiş olduğu TECRÜBE ile kaleme alınan kitaplarımız gerek içeriği gerek sunumu ile başka kitaplara göre farklılıklar göstermektedir. Bu farklılıkların sınavda da fark yaratacağını tahmin ediyoruz.

Kitabın hazırlanmasında emeği geçen başta yazarımız olmak üzere, dizgi ekibimize ve incelemeleri ile ufkumuzu açan, eğitim camiamızın güzide hocalarından; Serdar Çırak, İbrahim Beyler, Nuh Kaya, Gökhan Karadaş ve Sezer Kartal beyefendilere ayrıca teşekkür ederiz.

Geleceği inşa etmek üzere yolculuğa hazırlanan siz kıymetli arkadaşlarım için kitaplarımızın yol gösterici ve vazgeçilmez kaynaklar olacağını umut ediyorum.

Her şey gönlünüzce olsun…

Genel Yayın Yönetmeni

Aydoğan Yaşar DOĞAN

Yazardan

Değerli Adaylar,

Hayatınızın önemli dönüm noktalarından biri de KPSS sınavıdır. Meslek yaşamınızın başlangıcı olan bu sınavda tarih belirleyici rol oynayan önemli bir alandır.

Bu süreçte size rehberlik etmesi için hazırladığımız bu kitabımızda ÖSYM`nin son dönemdeki bilgi ağırlıklı soru tipine daha çok yer verilmiş, ayrıca öncüllü ve yargılı yorum soruları ile de içeriği zenginleştirilmiştir.

Konu testlerinin sonunda yer alan çözümleri incelemeniz konuyu daha iyi kavramanızı, var olan bilgilerinizinde pekişmesini sağlayacaktır. Bu durum tarih bilinci ve kültürüne sahip olmanıza da yardımcı olacaktır.

Hayatınıza yön verecek bu sınav için kitabımızdan en üst düzeyde yararlanmanız dileğiyle başarılar diliyorum.

Açılım Eğitim Öğretim Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş

Adres:
Büğdüz Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. - No:22/A-B Akyurt/ANKARA
Telefon:
0312 354 90 71
Fax:
0312 232 02 67