Anasayfa
Kurumsal
Banka Hesapları
Havale Bildirimi
Kampanyalar
İletişim
  Yeni Üyelik
Üye Girişi
 
Bu ürünü şu anda 6 kişi görüntülüyor.
19.50 
(KDV Dahil)

Pelikan Yayıncılık 2017 KPSS Tecrübe Vatandaşlık Tamamı Çözümlü Soru Bankası

Pelikan Yayıncılık 2017 KPSS Tecrübe Vatandaşlık Tamamı Çözümlü Soru Bankası
Sosyal Medyada Paylaş :
Kitap Kodu
298682
Basım Yılı
Sayfa Sayısı
318
Piyasa Fiyatı
30.00 TL
İndirimli Fiyatı
19.50 TL
Kargo Ücreti
Türkiyenin Her Yerine 5.00 TL
Kargo Bilgisi
24 saat içerisinde kargoya verilir.
Bu ürünü; kredi kartı, banka havalesi, posta çeki veya kapıda nakit ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 5.00 TL kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.
Şu an için stoklarımızda bulunmamaktadır.
Pelikan Yayıncılık 2017 KPSS Tecrübe Vatandaşlık Tamamı Çözümlü Soru Bankası,Kpss Vatandaşlık Soru,PELİKAN KİTABEVİ,Pelikan Yayıncılık 2017 KPSS Tecrübe Vatandaşlık Tamamı Çözümlü Soru Bankası
 

 Pelikan Yayıncılık 2017 KPSS Tecrübe Vatandaşlık Tamamı Çözümlü Soru Bankası

 Sevgili Arkadaşlar;

Sınavlara hazırlık sürecinde kullandığınız dokümanların sınav formatına ve soru yönelimlerine uygun olması, sınavlara giren aday sayısındaki artış gözönüne alındığında artık daha da büyük önem arzetmektedir.Soru öncüllerinin ÖSYM yeni nesil soru yönelimine uygunluğu,konu anlatımında yer verilen bilgilerin akademik temelli bilimsel referanslara sahip olması ve çeldirici seçeneklerin ölçmeyi hedefliyor olması kaynakların işlevselliğini belirlemektedir.

Hazırladığımız KPSS hazırlık kitapları, sadece KPSS’ye yönelik çalışmalar yapan uzman öğretim üyesi kadromuzun büyük bir titizlikle iki yıla yakın bir süre çalışması ile ortaya çıkmıştır. Hazırlık aşamasında öğretmenlerin ve akademik uzmanların birlikte çalışması kitaplarımızı sadece bir test kitabı olmaktan çıkarmış, akademik bilgilerlerin soru yönelimlerine uygun hale getirilmesi ile de bir özgünlük yaratılmıştır. Soru öncüllerinde ÖSYM sınav dilinin kullanılmasına özen gösterilmiş, bilgi kirliliği yaratmamak adına daha önce ÖSYM sınavlarında genel kabul görmüş bilgiler esas alınmıştır.20 yıllık eğitim yayıncılığının vermiş olduğu TECRÜBE ile kaleme alınan kitaplarımız gerek içeriği gerek sunumu ile başka kitaplara göre farklılıklar göstermektedir. Bu farklılıkların sınavda da fark yaratacağını tahmin ediyoruz.

Kitabın hazırlanmasında emeği geçen başta yazarımız olmak üzere, dizgi ekibimize ve incelemeleri ile ufkumuzu açan, eğitim camiamızın güzide hocalarından; Serdar Çırak, Nuh Kaya ve Sezer Kartal beyefendilere ayrıca teşekkür ederiz.

Geleceği inşa etmek üzere yolculuğa hazırlanan siz kıymetli arkadaşlarım için kitaplarımızın yol gösterici ve vazgeçilmez kaynaklar olacağını umut ediyorum.

Her şey gönlünüzce olsun…

Genel Yayın Yönetmeni

Aydoğan Yaşar DOĞAN

Yazardan

Sevgili Arkadaşlar;

Her yıl binlerce insanın girdiği, üstelik bunun için uzun ve zorlu mücadeleler verdiği bir sınavla karşı karşıyasınız. Devlet memurluğu umutlarınıza ulaşabilmek için yaptığınız her hazırlık, her türlü birikim kuşkusuz çok önemli. KPSS hazırlığında doğru kişilerle ve doğru dokümanlarla hazırlanmak bu süreçte sizlere büyük bir güç ve güven kazandıracaktır.

KPSS de 15 soruyla temsil edilen vatandaşlık bilgileri (anayasa) bölümü bu sınavda adaylar arasında ayırt edici bir niteliğe sahiptir. Değişme hızı yüksek ünitelerden oluşan bu bölümle ilgili sorularda doğru sonuçlara ulaşabilmek için güncel kaynaklarla çalışmamız gereklidir.

Pelikan Yayınevi gibi yayıncılığın en büyük birikimlerinden birisiyle bende uzun öğretmenlik ve sınav tecrübesini bir araya getirerek KPSS için sizlerin çok ciddi katkı sağlayacağına gönülden inandığım bu kitabı kaleme aldım.

ÖSYM formatı esas alınarak hazırlanmış 850 çözümlü sorudan oluşan kitabımızda, her ünite sonuna konu tekrarı tarzında düzenlenmiş 380 adet boşluk doldurma sorularını bulacaksınız.Bu sorular bilgilerinizin teste uyarlanmasına, çözümleri ile kısa ve net konu tekrarına, boşluk doldurma uygulamasıylada bilgilerimizin gözden geçirilmesi avantajlarını kazanacaksınız.

Kitabımızda yer kalan kavramlar bölümünde,dersimizle ilgili ÖSYM’nin en çok sevdiği kavramlara yer verdik,bu bölüm konu pekiştirme ve kısa yolla bilgi depolama avantajları sunacaktır.

Son bölümde ise 1982 Anayasası metni ve 1982 Anayasası’nda yapılan 2010 değişikliklerini bulacaksınız. Bu bölüm dersimizin ana kaynağına hızlı bir şekilde başvurabilmeniz için oluşturulmuştur.

Kitabımın hazırlık aşamasında emeğini esirgemeyen Pelikan Yayınevi dizgi birimine,yayınevi çalışanlarına ve uzun hazırlık aşamasında bana destek olan çocuklarım Batu ve Ceyda’ya teşekkür ederim. Hülasa 21. yy dünyasında yalnızca bilgi ile varolunacağına olan inancımı, kalemimin yettiği, tecrübemim müsaade ettiği kadarı ile bu kitapta sizlere aktarmaya çalıştım.

Tüm adaylara bu zorlu yolda başarılar dilerken, emeklerinizin karşılığını alacağınız bir sınav süreci geçirmenizi temenni ederim.

Açılım Eğitim Öğretim Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş

Adres:
Büğdüz Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. - No:22/A-B Akyurt/ANKARA
Telefon:
0312 354 90 71
Fax:
0312 232 02 67