Anasayfa
Kurumsal
Banka Hesapları
Havale Bildirimi
Kampanyalar
İletişim
  Yeni Üyelik
Üye Girişi
 
Bu ürünü şu anda 9 kişi görüntülüyor.
17.35 
(KDV Dahil)

KR Akademi 2017 KPSS Tarihin Gözü Tamamı Çözümlü Soru Bankası

KR Akademi 2017 KPSS Tarihin Gözü Tamamı Çözümlü Soru Bankası
Sosyal Medyada Paylaş :
Kitap Kodu
298287
Yayınevi
Basım Yılı
Sayfa Sayısı
312
Piyasa Fiyatı
28.90 TL
İndirimli Fiyatı
17.35 TL
Kargo Ücreti
Türkiyenin Her Yerine 5.00 TL
Kargo Bilgisi
24 saat içerisinde kargoya verilir.
Bu ürünü; kredi kartı, banka havalesi, posta çeki veya kapıda nakit ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 5.00 TL kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.
Adet :
KR Akademi 2017 KPSS Tarihin Gözü Tamamı Çözümlü Soru Bankası,Kpss Tarih Soru,KR AKADEMİ,KR Akademi 2017 KPSS Tarihin Gözü Tamamı Çözümlü Soru Bankası
 

 KR Akademi 2017 KPSS Tarihin Gözü Tamamı Çözümlü Soru Bankası

KPSS TARİHTE HER YIL BİR ÇOK SÜPRİZ SORUYU YAKALAYAN MURAT GÖZ,

2017 KPSS için Tamamı yeni ve özgün 1200 özel soru hazırladı.

Geçen yıl ÖABT'de en çok soru yakalama rekoru kıran tarihin gözü  şimdi de Tarihin Gözü KPSS Soru Bankasıyla bu rekoru KPSS’de kırmayı hedefliyor.

Soru Sayısı En Fazla Olan Kitap

 

Tamamı çözümlü 1200 sorunun yer aldığı Tarihin Gözü KPSS Soru Bankasında amaç çıkabilecek tüm soruları yakalamak. Bunun için ÖSYM’nin sürpriz yapabileceği tüm alt başlıklar soruya dönüştürüldü. 

 

Kitabın önemli özelliği: Çözümlerde, sadece cevap açıklanmadı, tüm şıklardaki bilgiler de açıklanarak soru çözümleri üzerinden adayların çok iyi bir tekrar yapması planlandı.

Tarihin Gözü, Soruları Nasıl Yakalıyor

ÖSYM’nin sorularının yakalanması 4 alanın çok iyi etüt edilmesine bağlı

ÖSYM’nin son 1 yıl içindeki sınavlardaki eğilimi,

MEB müfredatında son yıl ders kitaplarında yapılan değişiklik ve içerikler,

Açık Öğretim kitapları, Açık öğretim soruları,

Murat GÖZ tarafından titiz olarak incelenen bu kaynaklardaki tüm değişim listelenip soruya çevriliyor, böylece ÖSYM’nin sorabileceği tüm bilgiler ıskalanmadan tarihin Gözünde yerini alıyor, kitabın soru sayısının fazla olmasının gerekçesi bu. Ancak bu sorular akıcı bir düzenle sıralandığı için roman keyfinde kısa sürede bitirebileceğiniz bir kitap olduğunu elinize alınca göreceksiniz.

Sevgili KPSS Adayları;

 

            Hayatınıza yön vereceğiniz önemli bir dönemden geçmektesiniz. Hayatınızın en önemli dönüm noktalarından biri de KPSS’ye girip başarılı olmaktır. Bu sınavda kazanacağınız meslek sizin bir ömür boyu yaşamınızı etkileyecektir. Böylesi önemli bir sınava hazırlanmanın en önemli temel şartlarından biri de yeni sınav sistemine uygun, tüm konuları kapsayacak bir soru bankası elde etmektir. Aynı zamanda bu süreci iyi değerlendirmekte sizin elinizdedir.

 

            Son yapılan sınavlarda genelde soruların MEB kitaplarından geldiği görülmektedir. Elinizdeki bu kitap yeni MEB kitapların tamamı taranarak hazırlanmıştır. Aynı zamanda ÖSYM’nin yaptığı tüm sınavlar incelenerek ÖSYM mantığına uygun özgün sorular hazırlanmıştır. Tüm sorular sizlere özgün bir şekilde sunulmuş ve soruların tamamı açıklamalı olarak verilmiştir.

 

MURAT GÖZ

Açılım Eğitim Öğretim Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş

Adres:
Büğdüz Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. - No:22/A-B Akyurt/ANKARA
Telefon:
0312 354 90 71
Fax:
0312 232 02 67