Anasayfa
Kurumsal
Banka Hesapları
Havale Bildirimi
Kampanyalar
İletişim
  Yeni Üyelik
Üye Girişi
 

Kampanyalar

avantaj kitap logo Her Haftasonu Kargo Bedava!
Her haftasonu AvantajKitap.com 'dan vereceğiniz siparişlerde kargo bedava! Kampanya her hafta Cumartesi günü saat 00:01 'da başlayıp Pazar günü 23:59'a kadar geçerli olacaktır. Sitede bulunan bütün ürünler kampanyaya dahildir. Avantajkitap.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
yorumla kazan kampanyası
avantaj kitap logo Yorumla Kazan Kampanyası
Avantajkitap kazandıramaya devam ediyor! Sipariş etmiş olduğun ürünlerden herhangi birini değerlendirip yorumunu bize gönderiyorsun. Haftalık çekilişlerle en beğenilen yorumlara kitap hediye ediyoruz.
yorumla kazan kampanyası
avantaj kitap logo 50 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
AvantajKitap.com 'dan vereceğiniz 50 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretini bize bırakın! İster Çanakkale'de olun ister Iğdır'da, ister Sinop'ta olun, ister Hatay'da. Bu kampanya sayesinde aldığınız ürün dışında ekstra bir kargo ücreti ödemeyeceksiniz...
avantaj kitap logo Son Dem Tarih Soru Bankası
AvantajKitap.Com üzerinden 50 TL ve üzeri sipariş veren tüm kullanıcılarımıza Son DEM Tarih Çözümlü Soru Bankası Hediyedir.
avantaj kitap logo Iphone 6 Çekilişi
Türkiye Genelinde 7-20 Şubat tarihleri arasında şirketimize ait www.avantajkitap.com internet sitesinden (ücretsiz) ad soyad, adres, telefon ve e-posta bilgileri ile tek seferde 50 TL ve katları tutarında (Her 50 TL'ye bir çekiliş hakkı) sipariş verip ödemesini gerçekleştirenlere çekiliş hakkı verilecektir.
avantaj kitap logo Vatandaşlık Güncel Bilgiler
50 TL ve üzeri sipariş veren tüm müşterilerimize İhtiyaç Yayınları KPSS Vatandaşlık Güncel Bilgiler kitabı hediyedir..

Açılım Eğitim Öğretim Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş

Adres:
Büğdüz Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. - No:22/A-B Akyurt/ANKARA
Telefon:
0312 354 90 71
Fax:
0312 232 02 67