İnformal Yayınları 2017 Matematiğin Kara Kutusu Konu Özetli Soru Bankası Tek Kitap

%45 indirim
İnformal Yayınları 2017 Matematiğin Kara Kutusu Konu Özetli Soru Bankası Tek Kitap
Bu ürünü beğendiniz mi? Hemen Paylaşın!

İnformal Yayınları 2017 Matematiğin Kara Kutusu Konu Özetli Soru Bankası Tek Kitap

Ürün Kodu : 287030
ISBN : 9786056565359
Sayfa Sayısı :
Yayınevi : İnformal Yayınları
Kategori : Matematik Konu
: 55,56 TL + KDV
Piyasa Fiyatı :
60,00 TL
İndirimli : 33,00 TL
8,25 TL den başlayan taksitlerle!!
500

nformal Yaynlar 2017 Matematiin Kara Kutusu Konu Özetli Soru Bankas Tek Kitap

Sevgili Öretmenler, Deerli Örenciler…

2015 KPSS’de 120 sorunun 81 tanesini Kara Kutu Kitaplar olarak, Matematikte ise çkan sorularn %2560’n yani 30 sorudan 18 soruyu Matematiin Kara Kutusu olarak yakalam olmann sevinciyle merhaba diyoruz. DGS, ALES, YGS, EKPSS, LYS, ALS, JATEK gibi snavlarda da bu baary tekrarladk ve tekrarlayacamzdan inallah eminiz. Bildiiniz gibi ülkemizde çeitli alanlarda snavlar yaplmakta bu snavlarn sonuçlar da çou zaman geleceimizi ekillendirmektedir. te bu hazrlk sürecinde ciddi hazrlanm dokümanlara ihtiyaç duyulmaktadr.

Kara Kutu Kitaplar olarak en büyük farkmz 33 farkl kurumun tüm sorularn derledik… Bununla da yetinmedik tüm sorular snav snav dizme veya yl yl dizme kolaylna kaçmadk. Siz deerli adaylarmzn konuyu en iyi ekilde kavramas için konu anlatm srasna göre soru bankas oluturduk. Birçok kaynak arasnda elinizde ki bu kaynak siz deerli örencilerimizin ksa sürede birçok konuyu gerçek snav konularyla pekitirmesi amacyla derlenmi ve size gerçek tekrar yaptrarak baarya ulamanz hedeflemitir.

Hazrlam olduumuz bu kaynak son 50 ylda (1966-2016) ÖSYM tarafndan sorulmu 33 Farkl kurumun tüm snavlarnda çkm (KPSS(Lisans-Ön lisans-Orta Öretim-LSE),ALES, DGS, YGS, LYS, ÖSS, ÖYS, ÜSS, PMYO, ÖMSS (EKPSS), ÜGYS, Adli Yarg, dari Yarg, Ziraat Bankas (TCZB), Hâkimlik, Kaymakamlk, cra Snavlar, ç Denetçilii, Kamu Yönetimi, Müfettilik, Saytay, JANA, JANU, JOK, JAMYO, ALS, KBYS(Kariyer Belirleme ve Yükseltme Snav), KK (Kamu ktisadi Kurulular Snav), MB Uzman Yard. MHUY (Mali Hizmetler Uzman Yardmcl), TODAE, YÇS, YÖS gibi) sorulardan olumaktadr.

Bu kitabmzda informal (kendi kendine örenme) eitim sistemi gözetilerek sorular düzenlenmitir.

Bu kitap hazrlanrken;

1- Tüm konularn bana ksa notlar, uyarlar, ikazlar, hatrlatmalar koyduk.

2- Konu anlatmn hazrlanrken gereksiz ayrntdan ve bilgi kirliliinden kaçndk.

3- Tüm sorular konu srasna göre dizdik.

4- Benzer ve ayn sorular alt alta getirdik.

5- ÖSYM’nin yarm asrlk arivinin tamamn size sunduk.

6- Sorular hazrlarken kolaydan zora doru sralamaya çaltk.

7- ÖSYM’nin mantn kavramaya çaltk.

8- Güncelliini yitirmi, müfredattan çkartlm sorulara yer vermedik.

9- Sorularn hangi snavlarda çkt altlarna yazld.

10- Sorularn hangi yllarda çkt belirtildi.

11- Sorular nformal sistemde (kendi kendine örenme sistemi) dizdik. Yani çözemediiniz bir sorunun cevabn bir sonraki sorunun içinde olacak ekilde dizdik.

Böylece örencilerimizin konuyu sklmadan, zevkli bir ekilde örenmesine gayret ettik.

Bu kitap, yorucu, ciddi, youn ve uzun bir çalmann ürünüdür. Sonuçta öyle bir eyle karlatk. ÖSYM bir snavda sorduu soruyu aynen alyor farkl snavlarda ve farkl yllarda soruyor. Hatta bazlarn fotokopi gibi aynsn soruyor. Bundan da anlalyor ki önümüzdeki sizin gireceiniz snavda da Matematiin Kara Kutusu kitabndan da çkma ihtimali vardr.

Matematiin Kara Kutusundan çalan örenciler, gerçek snav sorularyla konuyu en iyi ekilde örendiklerini, ÖSYM’NN MANTIINI KAVRADIKLARINI, sorular çözdükçe yapabilmenin heyecan ve sevinciyle matematie daha fazla çaltklarn ve baarlarnn farkna vardklarn belirtmilerdir.

Matematiin Kara Kutusu; KPSS (Lisans, Ön lisans, Ortaöretim), ALES, DGS, EKPSS (Engelli KPSS), YGS, LYS, ALS (Askeri Lise Snavlar), JATEK (Jandarma Temel Kursu), cra Müd. Kaymakamlk, Hâkimlik ve dier kurum snavlar için %25100 uyumlu bir kaynaktr.

Matematiin Kara Kutusunun tüm aday ve öretmenlerimize hayrl olmas, mutlu ve baarl bir hayata adm atmanzda yardmc olmas temennisiyle, fotokopiye yönelmeyip kul hakkna girmeyen ve emee sayg gösteren örencilerimize ve öretmen adaylarmza baarlar dileriz.

Kara Kutu Kitaplar size yeter!

BENZER ÜRÜNLER
    TAVSİYE ÜRÜNLER
    Kapat
    Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.